mistrz bokserski

Zakłady bokserskie online

Zakłady bokserskie kursy


Zakłady bokserskie online są bardzo popularne na całym świecie. Linie i kursy zakładów na boks można znaleźć u każdego dużego bukmachera. Są jednak bukmacherzy, którzy oferują lepsze warunki dla zakładów bokserskich. Przykładowo, niektórzy bukmacherzy oferują tylko zakłady przed walką, a inni dają możliwość obstawiania boksu w trakcie meczu. Tak więc, Twoim pierwszym zadaniem w świecie zakładów jest znalezienie bukmachera, który jest gotowy zapewnić Ci najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych, jak również szerokie linie i wysokie kursy na zakłady bokserskie.

Zakłady Bokserskie Online


Rynki zakładów bokserskich oferują różne rodzaje zakładów na boks. Jeśli już wiesz jak obstawiać boks, nie musisz czytać tej sekcji. Jeśli jednak nie znasz się na zakładach sportowych, zapoznaj się z naszymi opisami, a dowiesz się, co oznaczają poszczególne rodzaje zakładów.

Obstawianie zwycięzcy


Obstawianie zwycięzcy jest najłatwiejszym sposobem obstawiania zakładów na boks. Stawianie na zwycięzcę oznacza stawianie na boksera, który wygra walkę. Sposób zwycięstwa nie jest ważny dla tego zakładu, liczy się tylko faktyczne zwycięstwo boksera.

Suma rund


Ten typ zakładu odnosi się do zakładów dodatkowych. Biuro bukmacherskie ustala marżę, a Ty musisz postawić na sumę rund większą/mniejszą. Wszystko, co musisz zrobić, to przewidzieć, ile będzie rund. Innymi słowy, czy liczba rund będzie wyższa czy niższa od tej, która jest ustawiona w marginesie.

Obstawianie wygranych rund


Twoim celem jest odgadnięcie, która grupa rund zakończy walkę. Aby Twój zakład był wygrany, jeden z zawodników musi wygrać przez KO, TKO lub dyskwalifikację w tej grupie rundy. Jeśli walka zakończy się przed lub po tej grupie rund, Twój zakład jest przegrany.

Zakłady rundy zasadniczej


Ten typ zakładu jest podobny do poprzedniego zakładu – zakład na wygraną grupy rund. Zamiast grupy rund musisz wybrać dokładną rundę, w której zakończy się walka. Oczywiście kursy na rundy będą wysokie, ale trudno jest też trafnie przewidzieć, w której dokładnie rundzie zakończy się walka.

Sposób na wygraną


Nazwa tego zakładu bokserskiego mówi sama za siebie. Wystarczy, że trafnie wytypujesz sposób zwycięstwa: czy walka zakończy się decyzją sędziów, nokautem, nokautem technicznym czy dyskwalifikacją. Każdy bokser ma swój styl, więc lepiej obejrzeć poprzednie walki z nim i przeanalizować je. W rzeczywistości przewidzenie sposobu zwycięstwa jest łatwiejsze niż myślisz.

Zakład na “Walka będzie trwała do końca ostatniej rundy”


Zakładasz się, że walka będzie trwała do końca ostatniej rundy. Wszystkie zaplanowane rundy muszą się odbyć, aby Twój zakład był wygrany. Jeśli walka zakończy się przed czasem, z jakiegokolwiek powodu, Twój zakład jest przegrany.

Bokserskie porady bukmacherskie


Nie stawiaj wyłącznie na swoją intuicję. Podstawą skutecznego obstawiania są wiarygodne dane, a nie Twoje przeczucia. Musisz rozumować obiektywnie, nie biorąc pod uwagę swoich emocji. Oznacza to również, że należy unikać stawiania na swoich osobistych faworytów. Zawsze powinieneś zachować obiektywizm, zwłaszcza jeśli chodzi o Twojego ulubionego boksera, w którego wierzysz całym sercem, ale tak naprawdę rozumiesz, że jego przeciwnik jest wielokrotnie silniejszy. Spróbuj przeanalizować linie zakładów na boks i znajdź idealny mecz na tę walkę. Pomocne jest czytanie opinii ekspertów na temat nadchodzących walk, więc nie zapomnij od czasu do czasu przeczytać przewidywań bokserskich na różnych forach. I pamiętaj, że nie da się zawsze wygrać zakładu. Jeśli przegrasz, nie próbuj się odegrać, bo możesz stracić jeszcze więcej, jeśli pozwolisz, by emocje wzięły górę.

Leave a Comment

odzyskasz energię,poprawisz swoje samopoczucie, rozładujesz napięcie, frustrację i stres,poprawisz kondycję, zdrowie i skorygujesz sylwetkę.