MMA zaklady

Zakłady na MMA i UFC

Mieszane Sztuki Walki, znane również jako MMA (Mixed Martial Arts), są bardzo popularne wśród obstawiających. Każdy doświadczony hazardzista wie, że trafne typowanie i osiąganie zysków nie jest w tym sporcie wcale takie trudne. Istnieje wiele możliwości stawiania zakładów na MMA – i wszystkie są proste i nieskomplikowane. Aby obstawiać zakłady na UFC, należy najpierw zapoznać się z rodzajami dostępnych zakładów na MMA oraz z kursami na MMA. W tym artykule dowiesz się jakie zakłady na MMA są dostępne i jak obstawiać ten sport.

Kursy i linie zakładów UFC/MMA


Jak już wspomnieliśmy, istnieje kilka rodzajów zakładów na MMA i wszystkie one różnią się pod względem kursów na MMA. W rzeczywistości kursy zakładów UFC i MMA są bezpośrednio uzależnione od rodzaju zakładu. Najniższe kursy są w zwykłych zakładach moneyline, ponieważ trzeba tylko zgadnąć, który zawodnik wygra. Jeśli chcesz obstawiać po wyższych kursach, musisz wybrać inne rodzaje zakładów. Na przykład, można obstawiać, czy walka zakończy się nokautem, nokautem technicznym, poddaniem lub decyzją sędziów. Kursy na tego typu zakłady są zawsze dość wysokie, ponieważ stawiasz na jeden z czterech możliwych wyników. Innym ciekawym typem zakładów są zakłady typu round robin. Musisz przewidzieć rundę, w której zakończy się walka. Możesz również spróbować przewidzieć, czy walka będzie trwała do końca ostatniej rundy, czy zakończy się wcześniej. W MMA dostępne są również zakłady sumaryczne więcej/mniej. Trzeba tylko obstawiać według wyższej lub niższej marży podanej przez bukmachera.

Główna karta UFC


UFC w MMA jest jak NBA w koszykówce. Innymi słowy, UFC jest najlepszą organizacją w MMA i walczą w niej tylko najlepsi fighterzy. Dzięki temu otrzymujesz najlepsze kursy na zakłady na wydarzenia UFC. W przeciwieństwie do tradycyjnych sportów z regularnymi turniejami, w MMA nie ma takiego kalendarza wydarzeń. Zamiast regularnych turniejów, w MMA kilka razy do roku odbywają się losowe wydarzenia. Wydarzenia są numerowane, więc nie zdziwcie się, jeśli zobaczycie coś w stylu UFC 253. Jedno wydarzenie składa się z trzech rodzajów walk: early prelims, prelims i karty głównej. Nie zobaczysz wysokich kursów na wczesne prelimsy, ponieważ na tym etapie walczy wielu nieznanych zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w UFC. Jeśli chcesz obstawiać UFC z wysokimi kursami, zwróć uwagę na prelimsy i kartę główną.

Zakłady na walki MMA/UFC Porady bukmacherskie


Początkujący obstawiający mają 2 podstawowe pytania: “Gdzie obstawiać w MMA?” i “Jak obstawiać w MMA?”.

Chyba, że mieszkasz w USA, wtedy walki MMA w Twojej strefie czasowej rozpoczną się po północy, kiedy zakłady bukmacherskie są już zamknięte. Dlatego właśnie powinieneś zainteresować się zakładami MMA online. Zakłady online oferują wiele korzyści. Po pierwsze, możesz obstawiać zakłady sportowe w zaciszu własnego domu. Ponadto, linie zakładów MMA są wielokrotnie szersze, a platformy bukmacherskie oferują różne specjalne bonusy.

Teraz już wiesz gdzie obstawiać MMA i możemy przejść do naszego drugiego pytania. Najlepszym sposobem na obstawianie MMA jest regularne śledzenie wydarzeń. Powinieneś wiedzieć wszystko o walczących. Zamiast samodzielnie szukać wszystkich informacji w sieci, możesz przeczytać przewidywania UFC i MMA, które zostały zebrane i opublikowane przez doświadczonych analityków. Ktoś już przeanalizował dla Ciebie nadchodzącą walkę i wystarczy, że to wszystko przeczytasz. Jak już zrozumiałeś, masz wiele sposobów na obstawianie MMA, ale czasami lepiej jest postawić na metodę wygrywającą, ponieważ są zawodnicy, którzy są znani z umiejętności kończenia walk przez techniczny nokaut lub nokaut. Postaraj się przeanalizować jak najwięcej informacji o nadchodzącym wydarzeniu i nigdy nie stawiaj wyłącznie na podstawie własnych upodobań.

odzyskasz energię,poprawisz swoje samopoczucie, rozładujesz napięcie, frustrację i stres,poprawisz kondycję, zdrowie i skorygujesz sylwetkę.